Announcement

Collapse
No announcement yet.

Import product Error

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Import product Error

    Доброго дня
    Після того як оновив СРМ з 7.1.11 до 7.2.6
    Виникла проблема з імпортом продукту
    в прикріплені є вся інформація
    Attached Files

  • #2
    Олег,

    Доброго дня!
    1. Яким браузером користуєтесь?
    2. Чи співпадають айдішники у імпортованих продуктів з існуючими?
    3. За якими полями оновлювали?
    4. Чи можете додати файл імпорту, щоб я зміг у себе протестувати?

    Comment


    • #3
      Олег,

      У версії EspoCRM 7.2 з'явилась функція відображення панелі помилок, які відбулись при імпорт (яку Ви можете бачити на третьому скріншоті).

      Перегляньте, будь ласка, які саме помилки стались на кожному рядку, надішліть, будь ласка, скріншот однієї з них. Також, перегляньте лог помилок Вашого екземпляру.

      Також, спробуйте зробити оновлення продуктів не по ID, а по назві продукту.

      Comment


      • #4
        Що на сафари що на гугл хром помылка таж
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Добавляю файл імпорту
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Пробував роботи оновлення по назві продукту, все без змін
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Не можу відтворити у себе:
              1. Імпортував з ID і без.
              2. Оновлював по ID і по Name.

              Кожного разу без помилок. Єдине, що я скіпав кастомні поля, котрі в мене не створені. Спробуйте, будь ласка, як показано на скріншоті 1, провести процедуру оновленя через імпорт. Якщо імпорт пройде без помилок, то тоді треба дивитись в тип і налаштування цих трьох кастомних полів.
              Attached Files
              Last edited by victor; 11-04-2022, 10:54 AM.

              Comment


              • #8
                Please create topic in the https://forum.espocrm.com/forum/inte...port/ukrainian section. The language of our forum is English except corresponding language categories.

                Please don't create topics like this in the BUG REPORTS category. We have rules on bug reporting.

                Comment


                • #9
                  Проблема в рядку (Термін поставки на склад)
                  Я його видалив і все запрацювало, імпорт запрацював
                  Після чого я знову добавив цей рядок, імпорт знову перестав пряцювати
                  Мені здається проблема в кількості рядків у розділі продукти з типом сутності (Список) там таких 11, що були створені мною
                  Створив (Термін поставки на склад) з типом (Масив) і все працює, єдине що потрібно в ручну перенабрати в кожному продукті
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Скоріше за все у цьому полі колись стояло інше дефолтне значення, потім цей пункт було видалено, але для системи видалене значення і лишилось дефолтним.
                    Поставте в цьому списковому полі пусте дефолтне значення, або ж значення існуючого пункту списку (краще все таки пусте, як на скріншоті).
                    Attached Files
                    Last edited by victor; 07-30-2023, 11:58 AM.

                    Comment

                    Working...
                    X