Announcement

Collapse
No announcement yet.

Інтеграція з Binotel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Інтеграція з Binotel

    Добрий день, намагаюсь привязати binotel до вашої CRM і виникли запитання від сапорту Бінотел, на які я не знайшов відповіді в інструкції:

    "Уточните, пожалуйста, какие данные API Key и API Secret необходимы, API REST или WebSocket подключение.

    Просьба указать WebHook и для какого метода его необходимо указать."

  • #2
    Здравствуйте.

    > Уточните, пожалуйста, какие данные API Key и API Secret необходимы, API REST или WebSocket подключение

    API REST

    > Просьба указать WebHook и для какого метода его необходимо указать.

    WebHook вы можете скопировать из боковой панели настроек подключения к Binotel (см. скриншот).

    WebHook Метод (Тип):
    - apiCallSettings
    - apiCallCompleted
    - receivedTheCall
    - answeredTheCall
    - hangupTheCall

    Attached Files

    Comment


    • #3
      Добрий день, налаштували наче все, але інформація про дзвінок не з'являється в системі Espo crm
      Що треба перевірити і як діагностувати проблему?
      Attached Files
      Last edited by Oleksii Revutskyi; 06-16-2020, 12:43 PM.

      Comment


      • #4
        Доброго дня.

        1. Перепитайте у служби підтримки Binotel чи вони встановили WebHook (приклад де взяти WebHook я навів в скріншоті до попереднього посту).
        2. Активуйте режим DEBUG як описано тут https://docs.espocrm.com/administrat...e-for-a-logger. Після цього зробіть знову тестовий дзвінок. Після дзвінка відкрйте лог файл в директорії /data/logs та дослідіть опис проблеми.

        Comment


        • Oleksii Revutskyi
          Oleksii Revutskyi commented
          Editing a comment
          Підкажіть будь-ласка по другому пункту - якщо я користуюсь клауд версією espo crm хіба в мене є доступ до серверу по ssh і до структури файлової?
          Last edited by Oleksii Revutskyi; 06-16-2020, 02:13 PM.

      • #5
        Також підкажіть будь-ласка, привязати телефонію можно тільки до контактів чи можна задіяти якусь іншу сутність? Тобто якщо я зроблю окремий layout - чи зможу я на нього спрямувати телефонію?

        Comment


        • Maximus
          Maximus commented
          Editing a comment
          Така можливість є шляхом додання відповідної сутності у файлах програми. Для клауд версії такі зміни недоступні. Проте використовуючи EspoCRM на власному сервері ви зможете їх впровадити.

      • #6
        І знову добрий день - не вдається налаштувати інтеграцію. Під час виклику в crm нічго не відбуваєтся і по результату виклику - також.
        Намагався зясувати з підтримкою Бінотел - ось що вони написали:

        Ответ который приходит по методу API CALL SETINGS

        16:16:53.361 - VERBOSE AGI Script Executing Application: (NoOp) Options: (ACS data received! URL: https://verter.espocloud.eu/?entryPo...key=ndwgsb1t6r. HTTP CODE: 200. BODY: {"customerData":{"linkToCrmUrl":"https://verter.espocloud.eu#Contact/create","linkToCrmTitle":"Створити Контакт"}}.)

        Comment


        • Maximus
          Maximus commented
          Editing a comment
          Це є коректний опис робочого запиту по телефонії.

      • #7
        Добрий день, чи можна якось прискорити процес відповіді? Я просто не розумію в чому проблема і купувати мені модуль розширення для crm чи шукати іншу crm, чи шукати іншого підрядника по sip телефонії

        Comment

        Working...
        X