Announcement

Collapse
No announcement yet.

Помилка Espo.ERROR: Json::encode()

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Помилка Espo.ERROR: Json::encode()

    Доброго дня.
    Підкажіть, будь ласка, як можна позбутися помилки "bad server response".
    На форумі знайшов рішення, як правильно підготувати дані в csv для імпорту (мова про збереження в кодуванні utf8 without BOM).
    Але пізно. Дані імпортовано раніше і вже частково оброблені, тобто до повторного "правильного" імпорту я повернутися вже не можу. А деякі рядки в таблиці lead містять проблемні символи, що викликають помилку "bad server response". В логах espo щось на кшталт:
    [2018-12-27 22:32:09] Espo.ERROR: Json::encode():Malformed UTF-8 characters, possibly incorrectly encoded - Array ( [total] => 1281[list] => Array ( [0] => stdClass Object ( [id] => 5c24f005beaa955aa ... Систему встановлено не на власному сервері, а на хостингу. Плутанини додає те, що сервер має кодування 1251 і в phpmyadmin я замість даних бачу крокозяблики і не можу їх змінити. Підкажіть, будь ласка, можливо якимось SQL-запитом або якось інакше можна замінити "неправильні" символи хоч на цифру, хоч на тире, аби позбутися "bad server response". Дякую

  • #2
    Доброго дня.
    Якщо Ви ще не створили жодних записів, які могли б бути пов'язані з імпортованими даними, ви можете видалити дані імпорту за допомогою журналу імпорту та повторити експорт/імпорт користуючись наступною інформацією. Сподіваюся, що Вам допоможе:


    Save your time by importing data into EspoCRM and stop worrying about information loss. In this video tutorial: Learn how to import customers’ CSV data into CRM and configure it according to your company’s requirements.

    Nowadays, data is far more valuable than the software. At EspoCRM, we believe that data migration is one of the most important features that any CRM should have, as it allows you to have the information readily available if needed.

    Comment


    • pvit
      pvit commented
      Editing a comment
      Дякую. На жаль, частина даних з імпортованого вже змінена і повернути все назад, імпортувати по-новій з повторною зміною вже неможливо...

  • #3
    Доброго дня,
    якщо є поля, які можуть бути визначальними для пошуку записів, але не серед тих колонок, де дані з невірними символами, то Ви можете записутити імпорт в режимі Оновити тільки

    Comment


    • #4
      Доброго дня,
      також можу порадити спробувати переконвертувати БД з 1251 в UTF-8. Перед тим як спробувати даний метод, я рекомендую Вам створити нову БД для тестової конвертації та імпортувати в неї Вашу БД. Це збереже Вашу основну БД у випадку невдалої конвертації. Можливо дана стаття допоможе Вам в цьому: https://artkiev.com/blog/mysql-cp1251-to-utf8.htm

      Comment


      • pvit
        pvit commented
        Editing a comment
        Дякую за пораду!
    Working...
    X