Announcement

Collapse
No announcement yet.

Стосовно модуля інтеграції з Binotel.

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Стосовно модуля інтеграції з Binotel.

  Використовуємо систему Binotel, вирішуєм питання потреби придбання модуля інтеграції з EspoCRM. Маєм номер 0-800, дзвінки приймаємо/здійснюємо лише з моб.телефонів (тобто EspoCRM не використовується для здійснення дзвінків).

  Є питання стовно роботи цього модуля:

  1. Чи буде підтягатись назва контакта з EspoCRM у Binotel? Наприклад, створюємо контакт у EspoCRM, називаєм його"Наталя". Якщо ця "Наталя" буде дзвонити на наш 0-800, чи підтягне Binotel назву з EspoCRM - чи буде на екрані мобільного телефона напис "Наталя", чи просто номер телефону?

  2. Чи буде підтягатись контакт з Binotel до EspoCRM?

  3. Історія дзвінків. Якщо ми проводимо дзвінки з мобільного, чи буде ця історія дзвінків підтягяатись до певного контакта в EspoCRM (за його номером мобільного)?

  4. Запис розмови. Чи буде запис розмови автоматично збергатись у EspoCRM, чи то потрібно буде "руками" стягувати його з Binotel’а і зберігати в Еспо?


 • #2
  Доброго дня,
  Espo CRM має можливість зінтегруватися з Binotel по VoIP. Для цього необхідно придбати пакет VoIp Integration.
  Більше інформації про цю інтеграцію ви можете знайти тут:
  1. https://www.espocrm.com/features/bin...gration-setup/
  2. https://www.espocrm.com/features/bin...ntegration-ru/
  Стосовно відповідей на питання.
  Якщо профіль Наталії зареєстрована у Вас в Espo з визначеним номером то система автоматично визначить, що дзвонить саме Наталія. Окрім того, якщо в момент дзвінка Наталії Ви будете знаходитись в Espo то зможете одразу відповісти на дзвінок, переговорити та занотувати про що був дзвінок. Також є можливість автоматичного переходу на її сторінку в момент підняття слухавки. Записи розмови є доступними у випадку збереження дзвінків в історії. Для доступу до запису необхідно добавити поле 'records' в макет дзвінків.
  Last edited by Maximus; 04-04-2019, 09:45 AM.

  Comment


  • #3
   Originally posted by Maximus View Post
   Доброго дня,
   Окрім того, якщо в момент дзвінка Наталії Ви будете знаходитись в Espo то зможете одразу відповісти на дзвінок, переговорити та занотувати про що був дзвінок.
   Відповісти на дзвінок з мобільного телефону, і він запишеться в ЕспоСРМ?

   Comment


   • Maximus
    Maximus commented
    Editing a comment
    Якщо двінок від Вашого клієнта надійшов і Ви його прийнали в Еспо то у Вас буде вибір зберегти його чи ні. На відео здається це видно. Можна також встановити, щоб дзвінок зберігався автоматично.

  • #4
   Якщо EspoCRM закрита, з нею ніхто не працює, і в цей час ми приймаємо дзвінок, він буде записаний в EspoCRM?

   Comment


   • Maximus
    Maximus commented
    Editing a comment
    Повинно зберігатися, але для цього Вам необхідно увімкнути автоматичне збереження дзвінків. Я пропоную Вам зареєструвати у нас на клауді пробний акаунт разом з VoIP розширенням. У Вас буде місяць безкоштовного користування та тестування.
    https://www.espocrm.com/cloud-registration/
  Working...
  X